Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pasaport minor
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pasaport minor

Buna Ziua ,am si eu o rugaminte Daca exista posibilitatea ca tatal copilului sa fie obligat sa imi predea pasaportul copilului ???
Mergeti la politie.