Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Multumesc prietenilor de pe Avovatnet.ro!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Multumesc prietenilor de pe Avovatnet.ro!

Cu ceva timp in urma solicitam ajutorul aici, pe avocatnet.ro deoarece aveam nevoie de argumente solide pentru a solutiona o problema de serviciu care ma afecta destul de urat atat material cat si profesional. Am primit ajutor mai mult decat as fi crezut !
Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine! Problema s-a rezolvat !
:yeah:
Totul e bine cand se termina cu bine. Felicitari si succes in tot ceea ce faceti.:luck:
:vishenka:
:hugall:
=D> ma bucur!