Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare I.I. - salon de frizerie / barbering
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare I.I. - salon de frizerie / barbering

Buna ziua,

Ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa deschid un salon de frizerie?

Buna ziua, ca sa faceti II aveti nevoie de o diploma/ certificare in domeniul ales.
Daca va organizati sub forma de SRL nu este nevoie de diploma in domeniul frizeriei.
Cu stima, echipa Reinvent Consulting