Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drepturi banesti retroactiv pentru concediu odihna an ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drepturi banesti retroactiv pentru concediu odihna an precedent salariat angajat in prezent la o alta firma

Cum putem plati drepturi banesti aferente CO 2016 unui salariat angajat cu 01.01.2017 la o alta firma si care a depus abia acum cerere pentru drepturi banesti aferente C.O. an 2016? Va multumesc!
Il platiti normal .. se intocmeste stat de plata , plata se face cash sau prin virament bancar.