Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale experienta profesionala pt.intreprindere individuala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

experienta profesionala pt.intreprindere individuala

Buna,as dori sa stiu ce fel de experienta profesionala trebuie pt deschiderea unui atelier auto care include curatatorie tapiterie(nu spalatorie),polish auto si mici reparatii la exterior(zgarieturi,lovituri usoare care nu necesita vopsire sau alte operatiuni)? Si unde anume s-ar putea invata aceasta meseria? Daca as aduce o adeverinta ca am lucrat sau facut practica intr-un loc similar se poate lua in considerare?Mentionez ca doresc sa infiintez o intreprindere individuala.Multumesc!
Cel mai corect este sa acesati www.onrc.ro, unde veti afla cu ce documente puteti demonstra experienta profesionala.
Puteti demonstra cu cartea de munca, diploma, etc.