Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum pot obține o hotărâre dintr-un dosar în care ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum pot obține o hotărâre dintr-un dosar în care nu sunt parte

Care ar fi procedura pentru a obține o hotărâre definitivă dintr-un dosar în care nu sunt parte, această hotărâre urmând a fi folosită ca și practică judiciară în dosarul meu.
Vă mulțumesc!
Nu puteti daca nu sunteti parte in dosar. Doar daca v o pune la dispozitie una dintre partile dosarului.