Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Proces Castigat Timbrul de mediu
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Proces Castigat Timbrul de mediu

Buna ziua, am castigat in instanta recuperarea timbrului de mediu pe fond si recursul a fost respins ca nefondat. Am scos copie dupa sentinta legalizata, m-am prezentat cu toate actele care le aveam la Anaf unde am platit taxa , acolo surpriza imi spun ca nu imi pot recupera banii cu toate ca am castigat procesul pentru ca ei nu au baza legala. Imi puteti spune va rog ce este de facut in aceasta situatie!? Multumesc frumos.
Buna seara,
Veti apela la un executor judecatoresc!
Cu cine v-ati judecat?
Buna Dimineata, cu Directia generala regionala a finantelor publice Galati prin administratia judeteana a finantelor publice Constanta pentru serviciul municipal Mangalia