Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Sediu firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Sediu firma

buna ziua.
o firma de recrutare si plasare personal poate functiona intr-un spatiu destinat birourilor sau trebuie sa functioneze numai in spatiu definit "comercial".
multumesc.
Buna ziua, la infiintare veti declara un spatiu pentru stabilirea sediului social - fie locuinta dvs, alt spatiu care vi se pune la dispoztie gratuit (rude de ex.), imobil inchiriat sau alegeti gazduirea pe cabinet de avocat. Puteti alege sa derulati activitate la sediul social (exceptie cazul in care sunteti gazduit pe cabinet de avocat), activitate la punct de lucru sau activitate la terti - pe teren la sediul clientilor/ terte parti.
In cazul in care aveti neclaritati, nu ezitati sa ne contactati. Echipa Reinvent Consulting
REINVENT CONSULTING, Consilier juridic