Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... intrebare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

intrebare

Un act de vanzare cumparare intre parti fara autentificare la notar cum se pot valorifica.,?
~ Conținut șters la cerere ~
Este vorba de vanzarea teren agricol .,Vanzatorul prima a decedat tot cu aceasi forma cu act de mana a fost vandute din nou..Foarte multe parer dar nimic concret.Cer foarte frumos pe dvs sa ajutati.Vrem valorifica ca intabulat la CF.
~ Conținut șters la cerere ~