Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire

Buna ziua! Am o poprire pe salariu iar banii care imi raman nu sunt suficienti pentru a mi plati analizele medicale si interventiile chirurgicale. Ce pot sa fac in acest caz?
Internați-vă în spital să beneficiați de tratament gratuit și de analize gratuite.
Sunteți asigurat, nu trebuie să plătiți nimic, și dacă nu aveți bani nu e cazul să mergeți la privat.