avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1080 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Indemnizatie instalare functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Indemnizatie instalare functionar public

Buna ziua. Ocup functia de referent debutant, in cadrul unei primarii care este inafara domiciliului meu, totodata anul acesta terminant studiile de licenta. Din cate am inteles exista o indemnizatie de instalare, poate sa ma lamureasca cineva ce presupune si care e baza legala?

Alte discuții în legătură

Promovarea pe studii superioare mary00 mary00 Bună ziua! Am şi eu o întrebare, sunt funcţionar public în cadrul ministerului justiţiei pe funţia de referent debutant( am 4 luni vechime) şi sunt ... (vezi toată discuția)
Promovare pe studii superioare alehandraa alehandraa Buna ziua. Sunt referent cu studii medii din anul 2001 intr-o institutie publica,personal contractual cu casa, in anul 2010 am absolvit Facultatea de ... (vezi toată discuția)
Referent debutant în consilier asistent? skroll skroll Buna ziua. Momentan ocup postul de referent debutant în cadrul unei primarii, dupa o luna de la incadrare am absolvit studii superioare in administratia ... (vezi toată discuția)