Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... certificat de mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

certificat de mostenire

in cat timp poate fi atacat in instanta un certificat de mostenitor de la data intomnirii la notariat
Buna ziua,
Teoretic oricand fiind vorba despre un drept de proprietate si acesta fiind inprescriptibil.
TOTUSI, va rog sa fiti mai explicit privind motivele de atacare in instanta.
~ Conținut șters la cerere ~