avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Eliberarea actelor scolare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Eliberarea actelor scolare

Anul trecut m-am transferat de la o scoala de zi la seral numai ca nu am putut sa merg asa ca am decis ca anul acesta sa imi scot actele si sa ma inscriu la o scoala privata. Nici una din scoli nu are actele mele. Diploma de 8 clase si foaie matricola. Se poate face ceva din punct de vedere juridic?
Cel mai recent răspuns: ContSters71920 , utilizator 12:54, 29 Septembrie 2009
puteti scoate duplicate dupa actele pierdute.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Foi matricole- duplicat Mikaela89 Mikaela89 Buna seara. Am o problema destul de complicata... Am facut clasele 1-8 in Romania dar liceul l-am terminat in Italia. Acum doresc sa fac un postliceal in ... (vezi toată discuția)
Doresc sa reclam hunthpanther hunthpanther Doresc sa reclam conducerea liceului unde am absolvit pentru ca : Clasele 9-10 le-am facut la zi apoi m-am transferat la seral problema e ca pe foaia ... (vezi toată discuția)
Echivalare diploma catalinalin catalinalin buna ziua am o diploma de absolvire a scolii profesionale de mecanic conducator auto eliberata in 1990. as vrea omalogarea ei in spania .ce trebuie sa fac? ... (vezi toată discuția)