Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Eliberarea actelor scolare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Eliberarea actelor scolare

Anul trecut m-am transferat de la o scoala de zi la seral numai ca nu am putut sa merg asa ca am decis ca anul acesta sa imi scot actele si sa ma inscriu la o scoala privata. Nici una din scoli nu are actele mele. Diploma de 8 clase si foaie matricola. Se poate face ceva din punct de vedere juridic?
puteti scoate duplicate dupa actele pierdute.