Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Pot incheia contract de mandat ca PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Pot incheia contract de mandat ca PFA

Buna ziua. Am o nelamurire si anume vreau sa stiu in ce conditii pot incheia contract de mandat pentru un cod caen secundar si daca da unde se inregistreaza acest tip de contract?Multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult pentru raspuns. Codul caen secundar este Prestari servicii curatenie imobile,etc. In principiu doresc sa stiu daca este posibil in cazul in care il mandatez sa presteze un serviciu (spre exemplu operator de curatenie) ? Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~