Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Profesor - PFA
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Profesor - PFA

Sunt PFA traducator de lb. engleza. Intentionez sa urmez modulul psihopedagogic si sa devin profesor de lb. engleza. In prezent, profesorii sunt functionari publici. As putea fi si profesor si PFA in acelasi timp?
V-am spus anterior ca, un profesor poate avea calitatea de PFA.