Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere copil

Buna ziua,

In cazul in care indemnizatie se v-a calcula 85% din venituri angajat si PFA, exista vreun plafon anual pentru PFA?

Am inteles ca exista un plafon de 3000 lei anual pentru PFA.

Multumesc.
Nu exista niciun plafon pentru PFA.

Probabil va referiti la realizarea de vecnituri pe durata CCC.