Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... operatie pe inima triplu Bypass
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

operatie pe inima triplu Bypass

Buna ziua,am facut la un spital privat operatie pe inima triplubypass ,operatie care a fost achitata cash in luna noiembrie 2016.
In prezent acest spital clinic este acreditat de CAS sa efectueze si acest tip de operatie.
As putea sa imi recuperez o banii /suma platita ?
detin facturile cit si iesirea din spitalul privat
Multumesc anticipat pentru raspuns/informatie
Nu, cat timp la data respectiva nu avea contract cu CAS pentru decontarea acestui tip de interventii