Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... SNG
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

SNG

Cum se poate afla daca sunt posturi scoase la concurs in judetul in care vrei sa fii repartizat??? se poate afla inainte de a intra la SNG sau doar dupa examenul final???:">
Scoala inainteaza optiunile cursantilor pe parcursul scolii si judetele unde cursantii vor sa mearga pastraza locuri pentru acestia.Posturi sunt peste tot mai ales ca este o reala lupta pentru cursantii SNG avand in vedere pregatirea temeinica pe care o au.
P.S s-au scos iar posturi la concurs, inscrieri pana pe 18 ian 2010
vezi mai multe aici [ link extern ]