Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Medic familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Medic familie

Buna seara.As dori sa stiu daca ma pot inscrie la un medic de familie in bucuresti daca sunt din arges si nu am mutatie sau fiza flotant?multumesc
Din experienta unui client va transmit ca se poate.
Multumesc frumos.