Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere plafar
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere plafar

Buna seara! M-ar interesa ce acte sunt necesare pentru a deschide un plafar. Multumesc anticipat!
Adică un punct de lucru cu obiect de activitate comerț cu amănuntul produse alimentare, preambalate și/sau vrac. Vă ajută Registrul Comerțului local, are consultanță gratuită