avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschidere plafar
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschidere plafar

Buna seara! M-ar interesa ce acte sunt necesare pentru a deschide un plafar. Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 22:19, 9 August 2017
Adică un punct de lucru cu obiect de activitate comerț cu amănuntul produse alimentare, preambalate și/sau vrac. Vă ajută Registrul Comerțului local, are consultanță gratuită

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod 4729 gargamella gargamella cod caen 4729.....pot deschide un magazin cu alimente vrac, ex; zahar,dulciuri,in special akum as vrea produse ptr sarbatori......spatiul il detine fratele ... (vezi toată discuția)
Magazin desfacere produse vrac tatianato tatianato Buna ziua! As vrea sa deschid si eu un punct de lucru cu obiect de activitate comercializarea produselor vrac zahar,faina,etc.Ce conditii trebuiesc indeplinite (vezi toată discuția)
Cod caen 4711 mikiba mikiba Buna seara Astazi am avut un control (la maagazin) de la politia locala si m-au debusolat in privinta autorizarii codului CAEN . Eu am autorizat codul CAEN ... (vezi toată discuția)