Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Cumul functii consilier juridic
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Cumul functii consilier juridic

Buna ziua, am o intrebare va rog, un consilier juridic din cadrul unei institutii poate fi numit sa fie persoana care se ocupa de achizitii publice concomitent? Nu ar trebui sa fie doua persoane distincte ? Va multumesc frumos
Cornel Vasile, Consilier juridic