avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1084 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită poprire
Discuție deschisă în Executare silită

poprire

Am 2 propiri pe cont adica 50% din salariu si e foarte mult pt familia mea. Se poate Amana una din ele Pana se terminal cealalta in conditiile in care nici bancile nici executori nu vor sa ma ajute
Cel mai recent răspuns: Dapix , utilizator 21:17, 14 August 2017
Nu se poate amâna niciuna, pentru că ambii creditori au drepturi egale de a-și recupera creanțele.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Executare silita teodorescu madalina teodorescu madalina Buna ziua, Am o problema la care nu mai am solutie. In 2007 am contractat un credit de nevoi personale de la o banca (nu stiu daca am voie sa postez numele) ... (vezi toată discuția)
Azi 04.12.2019 am primit o suma de bani de 800 de lei penca_claudiu penca_claudiu Buna seara , azi am primit suma de 800 de lei de la mama mea ( Penca Maria ) , pentru fetele mele ca si cadou de mos Nicolae sa le cumpar dulciuri / jucarii , ... (vezi toată discuția)
Executare silita Dana_Abarjan Dana_Abarjan Buna ziua, Am nevoie de un sfat. Am facut un credit in 2008 de 17.000 de lei la BCR, din care am platit 9.600 de lei, dar am ramas fara loc de munca in ... (vezi toată discuția)