Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificari Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificari Revisal

Buna ziua
am intels ca ar fi survenit anumite modificari privin inreigstrarea in revisal a unor modificari contractuale (privind schimbarea de functie , a salariului,normei), nu se mai pot face aceste modificari in 20 zile lucratoare, cum era prevazut anterior?
Reiterez raspunsul dat anterior :

Orice modificare a elementelor prevăzute la art. 3 alin. (2) lit. a), d)-l) din HG 500/2011 se transmite în registru în termenul prevăzut la art. 17 alin. (5) din Legea nr. 53/2003 ( anterior producerii modificarii).