Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stimulentul de insertie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stimulentul de insertie

Daca schimb locul de munca mai primesc stimulentul de insertie? sau trebuie sa fac alte acte cu noul angajator?
Veti primi stimulentul de insertie in continuare, numai daca data incetarii vechiului c.i.m. = data inceperii activitatii in baza noului c.i.m.