avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stimulentul de insertie
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stimulentul de insertie

Daca schimb locul de munca mai primesc stimulentul de insertie? sau trebuie sa fac alte acte cu noul angajator?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:14, 25 August 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Veti primi stimulentul de insertie in continuare, numai daca data incetarii vechiului c.i.m. = data inceperii activitatii in baza noului c.i.m.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare loc munca-stimulent elizaelena elizaelena Buna ziua. Numele meu este Catalin, si lucrez de aprox.5ani la o firma. Momentan iau stimulentul de insertie , ( pana in septembrie), dar as vrea foarte mult ... (vezi toată discuția)
Stimulent de insertie Anck Anck Buna ziua, am început sa lucrez dupa data de 04.12.2018 si acum iau si stimulentul acelavde insertie de 650 ron daca mi-as schimba locul de munca as mai primi ... (vezi toată discuția)
Reintoarcerea la un alt loc de munca dupa ccc inainte de 2 ani. Anabreha Anabreha Buna Ziua, Din Februarie 2016 sunt in concediu de crestere copil. As dori reintoarcerea in campul muncii la o alta firma. Care sunt pasii ce trebuie urmati ... (vezi toată discuția)