avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... informare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

informare

imi puteti spune daca se mai dau raspunsuri la intrebari? adica mai pot avea asteptari pentru vreo lamurire?
Cel mai recent răspuns: cony_cony , utilizator 21:22, 25 August 2017
Consultantii care participa la discutii in forum o fac voluntar, fara a fi motivati in vreun fel de Avocatnet.ro. De aceea, trebuie sa intelegeti ca nimeni nu este obligat sa raspunda intrebarii dumneavoastra si, cu atat mai mult, nu va putem garanta un raspuns complet, corect si de actualitate.
(Regulament Forum Avocatnet.ro)
multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

V-ati plictisit! dogarudobra dogarudobra De ceva timp pun si eu intrebari, cam des ce-i drept , dar daca vreau sa stiu....... sunteti suparati din anumite motive, sau poate din lipsa de timp, fiind ... (vezi toată discuția)
Manager sau director dannyelrus dannyelrus Buna seara, as dori sa ma lamuriti care este diferenta intre Manager si Director ca si functie, responsabilitati, atributii , avand in vedere ... (vezi toată discuția)
Catre admin nu va suparati ca va intreb, dar care este scopul ... aiaxone aiaxone catre admin nu va suparati ca va intreb, dar care este scopul acestui site, ca eu nu reusesc nici cum sa obtin raspunsuri satisfacatoare la intrebari banale (vezi toată discuția)