avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 290 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Cerere restituire taxa mediu 2017
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Cerere restituire taxa mediu 2017

Buna seara,va rog respectos sa-mi spuneti daca Min.Mediului a elaborat cererea de restituire taxa mediu, si ma refer la cea care trebuia emisa in 15 zile de la publicarea in monitorul oficial a OUG nr.52/2017 din 04.08.2017.
Va multumesc

Alte discuții în legătură

Restituire taxa auto corina apostolescu corina apostolescu În decembrie 2017 trebuia sa primesc tranșă a 3 a restituire parțială taxa auto.De la Anaf mi s- a comunicat că momentan nu se mai fac plăți și se ... (vezi toată discuția)
Timbru de mediu Robert.G. Robert.G. Am cumparat o masina în 2015 și am plătit timbrul de mediu.Fostul proprietar plătise și el o taxă de poluare sau de prima inmatriculare pe care a ... (vezi toată discuția)
Restituire timbru mediu adivasiu adivasiu Am actionat in instanta AJFP Sibiu pentru restituirea timbrului de mediu. In data de 07.07.2017, Tribunalul Sibiu a admis cererea mea, cu drept de recurs in 30 ... (vezi toată discuția)