Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Modificare functie publica
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Modificare functie publica

Bună ziua doresc să stiu dacă in urma aplicării noii legi a salarizarii din fonduri publice, se pot transforma un post de referent într-un post de inspector, așa din pix, fără concurs fară avizul A.N.F.P.?
Mulțumesc.
Fara avizul ANFP nu se poate