Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Iesire din copropietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Iesire din copropietate

Buna ziua,eu vreau sa cer iesirea din copropietatea unui apartament mostenit impreuna cu sora mea .Eu sunt de acord sa_i platesc sorei mele partea care i se cuvine.Stie cineva sa-mi spuna cam cat poate sa dureze un asemenea proces si ce costuri sunt(aproximativ)? multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Buna ziua,din pacate sora nu este de acord,de acee vreau sa apelez la instanta....dar nimeni nu imi spune da este vorba de 1 an,2 sau mai mmulti...