Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Constructie noua intre linia de hotar si constructia ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Constructie noua intre linia de hotar si constructia veche

Buna ziua,
Vecinii mei au construit un bloc in fata casei, au lasat cum au lasat spatiul intre linia de hotar si constructie(doresc sa precizez ca intre casa noastra si linia de hotar sunt aprox. 4 - 4,5 m). Acum vor sa construiasca un garaj pe spatiul ramas de aprox. 3 m, are voie sa construiasca in acest spatiu.
SteliM, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~