Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Infiintare PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Infiintare PFA

Buna ziua. Sotia mea vrea sa isi deschida un SRL/PFA pentru a oferi consultanta. Se ocupa de devize, propunere financiara pentru licitatii si vrea sa isi deschida o afacere proprie din asta.
Cum as putea sa ii tin eu contabilitatea, de la inceput, nefiind familiarizat cu registre-jurnale de incasari etc.
Multumesc frumos.
~ Conținut șters la cerere ~