Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie

Dak am lucrat in diferite locuri timp de 2 ani mi se aduna
Pentru indemnizatia CCC : În cazul în care o persoană realizează concomitent venituri supuse impozitului din mai multe surse, se vor lua în calcul toate veniturile lunare încasate de aceasta.
De unde pot sami scot fișa cu veniturile de 2 ani
De la angajator se ia adeverinta cu veniturile pe ultimele 24 de luni anterioare datei nasterii copilului.