Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... S-a aprobat legea la mama eroina?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

S-a aprobat legea la mama eroina?

S-a aprobat legea pentru mame eroine?
Admin, administrator
Nimeni nu va poate spune daca se mai aproba sau nu un astfel de act normativ ... Intrebati la Parlament
Camera Deputatilor
[ link extern ]

Senat
[ link extern ] /
Buna dimineața sunt macioi ion din com glina str dealului nr 45 primaria din com nu ne dau nimic sunt mincinosi sa aprobat legea pentru mama eroina avem 6 copii dintre 3 tripleti tripleti au 11 anisori 13 andori 19 ansori 22 anii eu am pareză pe picior stîng am o pensie de 395 leii

Mihaela86@yahoo.com a scris:

S-a aprobat legea pentru mame eroine?

Proiectul nu a fost încă adoptat..zace înscris pe ordinea de zi a plenului Camerei Deputatilor din 2018.