avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1079 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... S-a aprobat legea la mama eroina?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

S-a aprobat legea la mama eroina?

S-a aprobat legea pentru mame eroine?
Ultima modificare: Luni, 9 Octombrie 2017
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:25, 25 Februarie 2023
Nimeni nu va poate spune daca se mai aproba sau nu un astfel de act normativ ... Intrebati la Parlament
Camera Deputatilor
[ link extern ]

Senat
[ link extern ] /
Buna dimineața sunt macioi ion din com glina str dealului nr 45 primaria din com nu ne dau nimic sunt mincinosi sa aprobat legea pentru mama eroina avem 6 copii dintre 3 tripleti tripleti au 11 anisori 13 andori 19 ansori 22 anii eu am pareză pe picior stîng am o pensie de 395 leii



Mihaela86@yahoo.com a scris:

S-a aprobat legea pentru mame eroine?

Proiectul nu a fost încă adoptat..zace înscris pe ordinea de zi a plenului Camerei Deputatilor din 2018.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Info indemnizatie mama eroina iulieta iulieta Buna seara,va contactez pentru a afla onformatoa,daca s-a aprobat legea pentru acordarea indemnizației mamei eroine cu multi copii?Daca Da,ce documente se ... (vezi toată discuția)
Mame eroine OLIVIA_L OLIVIA_L Buna ziua! Imi poate spune cineva daca s-a aprobat proiectul de lege din 2016 in legatura cu indemnizatia viagera pentru mame eroine? Multumesc mult! (vezi toată discuția)
Indemnizație mame eroine pusa-octavia pusa-octavia Buna ziua,as dori sa stiu daca sa aprobat legea pentru mama eroina si daca da unde trebuie sa ma adresez (vezi toată discuția)