Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Liber 15 august
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Liber 15 august

Buna ziua!Sunt functionar public iar in perioada 14.08-18.08 am fost la un curs, prin intermediul institutiei la care lucrez.Intrebarea mea este beneficiez de liberul din data de 15 august?
Va multumesc!
In data de 15.08 ati fost prezent la curs ?
Desigur.
Opinia mea este ca beneficiati de liberul corespunzator.
Multumesc frumos, la fel am crezut si eu!Parerea celor de la RU este insa alta, desi argumente legale nu au!