Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu odihna

Dacă sunt deja in concediu odihna in perioada 15,16,17 august de câte zile beneficiez in plus la concediul de odihna in perioada urmatoare acestor zile?
Numai pentru data de 15 august beneficiati in plus de o zi libera ... daca sunteti bugetar , atunci orele aferente zilelor de 16 si 17 nu le recuperati.
Multumesc din inima pentru lamuririle pe care mi le-ati dat! Toata stima!
Revin cu o intrebare lămuritoare. Intru in CO pe 13 si mai am de efectuat 9 zile ( exceptând ziua de 15.08).Va rog, în această situație, sa imi spuneti pe ce data ma prezint la munca. Multumesc!