Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile libere!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile libere!

Buna ziua !
Eu lucrez in sistemul bugetar , în perioada cand s-au dat libere 15, Sf Maria si 16, 17, eu am fost in concediu, va rog sa imi spune-ti daca beneficiez si eu de zilele libere, (16.17)Imi raman zile de concediu? Multumesc!
Nu beneficiati decat de o zi in plus la CO (pentru data de 15 august) ...