Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentară când copilul beneficiază de ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentară când copilul beneficiază de șomaj

buna ziua, am un copil din alta casatorie care beneficiaza de somaj, avand varsta de 25 ani, fiind absolvent al fac. de arhitectura, acum s- a inscris la master pentru completarea studiilor, zice el, in acest caz mai beneficiaza de pensie de intretinere?
Admin, administrator