Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociație locatari - solicitare situație cheltuieli
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociație locatari - solicitare situație cheltuieli

Am făcut o cerere la doamna administrator pentru situația cheltuielilor defalcate la întreținere și drept răspuns după 30 zile doamna administrator nu poate sămi de-a cele cerute pe motiv că nu vrea și nu are ea xerox să-mi facă copii!! Ce e de făcut în situația de față!!
Reprezentantul legal al asociatiei este presedintele de asociatie
Administartorul de imobil este angajatul asociatiei cu limita de competenta de executie hotarari ale adunarii generale,decizii ale comitetului executiv si ale presedintelui de asociatie
Solicitati oficil presedintelui de asociatie sa va prezinte documentele justificative
Nu exista dispozitie in vigoare care sa oblige reprezentantii asociatiei sa elibereze copii ale documentelor asociatiei