avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... executare silita salariu pentru credit neachitat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

executare silita salariu pentru credit neachitat

Va rog sa-mi raspundeti daca se poate ca dupa ce mi s-a infiintat o porire pe salriu in valoare de aproximativ 45.000 ron dupa 4 ani de achitarea a 36.000 lei sa mai am de achitat 31.000 lei?

Alte discuții în legătură

Refinantare credit / recuperare polita de asigurare adrian1988 adrian1988 Buna ziua, In urma cu 1 an si 3 luni am facut un credit de nevoi personale in valoare de 31.000 lei cu 120 rate, suma de rambursat ajungand la 62.478 ron, am ... (vezi toată discuția)
Contract novatie ioanaraluca85 ioanaraluca85 Buna ziua, ma confrunt cu o problema si se pare ca nu ii gasesc solutie...o SRL preia prin contract de novatie de la o persoana fizica (fara a o despagubii in ... (vezi toată discuția)
Poprire pe salariu ionescuadi90 ionescuadi90 Buna ziua am primit o poprie pe salriu in valoare de 2700 ron la un salariu de 3000 ron net.Din ce am inteles proprirea trebuie sa fie de 1/3 din salariu . (vezi toată discuția)