Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Drept de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Drept de proprietate

Buna ziua, asi vrea sa stiu daca pot sa dau casa mea la nepoata mea fiica fiicei mele si la fiul meu prin vanzare cumpărare cu acordul fiicei.
Mentionez ca nepoata are12 ani.
Se poate, mergeti la notar.
Multumesc.