Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis de conducere suspendaf
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis de conducere suspendaf

Va rog frumos e cineva online astept un raspuns
La ce să vă răspundem?
Am înțeles, este vorba despre suspendarea permisului de conducere, dar, care este întrebarea?

Buna ziua stimate domn avocat ad dori daca se poate sa imi dati o informatie in legatura cu un permis auto in urma cu an adica in luna aprilie 2016 a fost oprit in trafic de o politie rutiera inmpreuna cu un reprezentat de la R.A.R masina care o cunduceam nu am stiut avea tot fals placute ,itp,asigurare miau facut dosar penal miau retinut si masina si permisu dupa un an si ceva adica luna trecuta mi sa clasat dosarul am primit ordonata ca imi restituie masina dar de permis nu a scrie nimic apoi am fost la politis rutiera mia spus sa fac o cerere catre comandatul de serviciu a trecut 6 saptamani si nici un raspus ai posibil sa al mai tina ceva timp sa trebuie sa mil trimita acasa...?
Mergeti tot acolo sa va interesati.
Bine va multumesc Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Mergeti tot acolo sa va interesati.