Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire pe salariu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire pe salariu

restanta la o banca in 2013 neplatita ,trimisa la o firma de recuperare si transformata intr-o poprire pe salariu luna septembrie 2017 de un executor! SE POATE CONTESTA ,CUMVA?
andreigabriell, utilizator
In principiu aveti posibilitatea unei contestatii la executare daca mai sunteti in termen si daca existe motive cu privire la intinderea creantei ce a fost pusa in executare.