Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 activitati secundare codului caen 6920
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

activitati secundare codului caen 6920

Buna ziua.
Ce coduri caen secundare sunt necesare pentru activitatea principala caen 6920 (Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal)? -
M-ar interea sa adaug si caen pt resurse umane(relatia itm-revisal). Multumesc
8299 – Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi

7830 – Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
multumesc