Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor De ce nu pot accesa dosarul fiscal?
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

De ce nu pot accesa dosarul fiscal?

buna ziua,
detin certificat calificat. am completat C800 pentru inregistrarea ca utilizator SPV, am primit mesaj de la ANAF ca totul e ok, insa atunci cand intru pe site cu mine ca user tot nu vad acel buton de "Dosar Fiscal" si subsecvent, butoanele pentru "Vector fiscal", "Situatie sintetica" , cele pt declaratii. Am pus intrebarea si ANAF-ului, insa nu mi-au raspuns inca. Exista vreo solutie? Am omis vreun demers, vreo etapa? Multumesc anticipat!
Pentru ca nu mai exista acea sectiune din formatul vechi. SPV are o noua structura. Pentru fisa mergeti la "solicitari/ informatii" si selectati "fisa rol" pentru fisa contribuabil (de exemplu). Solicitati informatia si o veti primi in format pdf in sectiunea "mesaje"
adema1980, utilizator