Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Legalitate înființare asociație de părinți de ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Legalitate înființare asociație de părinți de către un cadru didactic

Dacă predau în scoala în care învață și copilul meu este legal sa înființez eu Asociația părinților ?
Admin, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Dar daca cel care infiinteaza Asociatia parintilor nu are copil in scoala cat e de legal?