Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... locatar deranjat de muzica in bar
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

locatar deranjat de muzica in bar

Locuiesc la et. 1 , intr-un imobil care are la parter un bar, Ocazional in bar se organizeava evenimente la care muzica este la un nivel ridicat (in apartament se aude absolut tot, mai ales tonalitatea de bass). in repetate rinduri am solicitat sprijinul prin apel la 112, dar nu am avut nici un rezultat, ba dimpotriva. Ce pot sa mai fac?
Desfasurati demersuri catre administratorul/patronul barului sa izoleze fonic tavanul
Daca nu solutionati amiabil analizati oportunitatea ca dv sa izolati fonic pardoseala