Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ore suplimentare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ore suplimentare

La un program de 12 cu 24 , ore suplimentare se considera cele 4 ore peste cele 8 corespunzatoare unui program normal sau de fapt nu avem ore suplimentare? Cum este corect?
In c.i.m. ce mentiuni aveti despre timpul de munca si repartizarea acestuia?
am cim cu norma intreaga 8 ore/zi cu repartizarea in mod inegal.