Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune fara certificate de nastere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune fara certificate de nastere

Nu pot sa scot anexa24 pentru ca fratii mei nu vor sa mi dea certificatele de nastere MentioneZ ca ei nu doresc sa faca succesiunea pt. ca au deja case pe pamantul parintilor Eu sunt singurul care nu am Ce e de facut?
Daca nu va intelegeti amiabil,actionati in instanta ptr.dezbaterea succesiunii,stabilirea cotelor succesorale si iesirea din indiviziune.