Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Ma ajutati? - copil conceput cu alt bărbat decât ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Ma ajutati? - copil conceput cu alt bărbat decât soțul

Buna seara am o nelamurire deci eu sunt casatorita de aproape 2 ani nu mai locuiesc cu sotul meu.... Acum astept sa nasc un copil... Acest barbat nu vrea sa puna copilul pe numele lui. Dar nu asta e problema. Problema mea este ca daca tatal copilului nu se prezinta... Eu trebuie neaparat sa il pun pe numele sotului meu? Eu nu asi vrea sa il pun pe numele sotului meu.. Ce asi putea face?
Admin, administrator
~ Conținut șters la cerere ~
Pai si cand se naste copilul daca pun liniuta ce se poate intampla?