Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Divort

Ce presupune raspunsul instanței
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: Amana cauza pentru administrarea probei testimoniale.
Multumesc!
La termenul viitor or sa fie ascultati martorii, in cazul in care se prezinta
Mulțumesc frumos!
Av. Mihai Cosmin Tudor a scris:

La termenul viitor or sa fie ascultati martorii, in cazul in care se prezinta