Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cod civil
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cod civil

Divortati la primarie cum pot recupera o suma mare de bani investita in casa sotului? este vorba de 40 000 lei investiti din banii obtinuti din vinzarea garsonierei mele personale.
prin partaj .